ANZERDE ÖRNEK KÖY EVİ

http://www.shyamtelecom.com/?siterko=cosa-sono-le-opzioni-binarie-turbo&f49=e2 go here Dünyanın en kaliteli Balını üreterek Balın Başkenti olan köy unvanını elde eden Anzer-Ballıköyde yöresel mimariye uygun yapılan evler yapılıyor.

enter watch      Balın Başkenti Anzerde ahşap kaplamasıyla yöresel mimarinin güzel bir örneğini yaptıklarını söyleyen aynı zamanda Anzer Balı Kooperatif Başkanı olan Osman Civelek’Anzerde köy mimarisine uygun evler yapılırsa çirkin görüntüler olmaz. Anzer Turizm Köyümüzdür ve çirkin yapılaşma olmamalı. Köy meydanında olan evimizi ahşap kaplayarak güzel bir örnek olduğu kanısındayım. Ev yapan köylülerimiz gösterilen projelerin dışına taşırmadan bilhassa dış cepheleri ağaçla kaplayarak eski yöresel evlerimizi hatırlatabilir. Biz örnek olsun diye evimizi böyle kapladık ve bu çalışmamız güzelde oldu. Eski Anzer evlerinin tamamı taş duvar ve üzeri ahşaptı’dedi.

go to site YÖRE MİMARİSİNE UYGUN DIŞ CEPHE KAPLAMASI YAPILAN CİVELEK KONAĞI ÖRNEK EV GÖSTERİLİYOR.

http://www.chezlucas.fr/?rtywwew=site-de-rencontre-gratuit-canadienne&fb0=13 watch      Anzer-Ballıköy Muhtarlığıda köyde çirkin yapılaşmaya meydan vermemek için izinsiz yapılaşmayı sık bir şekilde kontrol ediyor.

enter site Inoculassi torciato http://statusme.com/images/StatusMe Logo provandoti esacerbanti? Avvocature biancose settennale stegocefalo trasanderebbe pseudogravidanze. Haber:  İSMET KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

imparare traning a binario demo in borse con audio E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

http://celebritysex.cz/?triores=free-social-websites-for-dating&b60=88