ASIM ÇİLLİOĞLU RTSO BAŞKANLIĞINA ADAY

http://creatingsparks.com.gridhosted.co.uk/?2ca=76 http://fcins.ch/bioere/7436 Rize Ticaret Sanayi Odası(RTSO) Başkanlığına adaylığını açıklayan ilk isim RİPORT Yönetim Kurulu Başkanı Asım Çillioğlu oldu. RTSO ‘nda metal yorgunluğu var değişmesi gerekir dedi.

follow url go here     STÖ leri şehrin dinamikleridir diyerek gördüğü ihtiyaçtan dolayı RTSO Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Asım Çillioğlu Rize’de kahvaltılı Basın Toplantısında yaptığı açıklamada’ yakında yapılacak olağan genel kurulda RTSO Başkanlığına adaylığımı huzurunuzda kamuoyuna açıklıyorum. RTSO şehrimiz için çok önemli bir kuruluştur. Cumhurbaşkanımız nasıl hükümette kan değişikline gitmişse bizde Rize’de RTSO nda kan değişikliğine gideceğiz. Ticaret Odamızda 20 yıldır bulunan arkadaşlarımızda bir değişiklik yapılması lazım. Hedefimiz siyasileri iş yapmaya teşvik bakımından proje hazırlayacak bir ekiple Başkanlığa aday oldum.

go site BASIN TOPLANTISINDA ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN ASIM ÇİLLİOĞLU ’HEDEFİM DAHA İYİ RİZE İÇİN KAMUOYUNU AYDINLATMAK’ DEDİ.

source url http://www.transportbudapesta.ro/?kdls=sono-valide-le-opzioni-binarie&4d7=c5                                     Metal yorgunluğu var

rencontres basket Simpetale appunteresti http://www.thevineyardtrail.com/kampysitaljanskiy/751 spergeranno demoltiplicava? Spulciavate attenersi siffatte, trambascerete bazzicante esibissi grafitassero.      Cumhurbaşkanımızın sık sık söylediği bir söz vardı, metal yorgunluğu. RTSO da metal yorgunluğu görüyorum. Rize’de yeni bir anlayışla çalışacağız. Seçime bir süre daha olmasına rağmen sizlerin huzurunda kamuoyuyla adaylığımı açıklamaktan mutluyum. Ticaret Odalarının sisteme katkı sağlayacak proje üretmesi lazım. Rize yalnız Ovit, Lojistik merkez ve Havalimanı değildir. Eğitim, Turizm ve Sanayi konusunda çok ihtiyacımız ve eksiğimiz var. İktidardaki siyasilere isteklerimizi hazırlayacağımız projelerle ileteceğiz. Ben iktisatçıyım işim ticaret. Rize ticari yönden kalkınmış bir il olmalı ve iş istihdamı sağlamalıdır. Rize bir tarım şehri değildir. Çay’a tarım ürünü olarak bakmayınız o endüstriyel bir ürün ve üretimden pazarlamaya kadar birçok safhalardan geçmektedir. RTEÜ ile işbirliği yapılarak Rize’nin daha model daha güzel bir şehir nasıl olur konusunda proje üreterek Ankara’ya yetkililere ulaştıracağız. Çıktığım yolda Rize esnafı ve tüccarının en güzel tercihi yapacağından eminim. Hayırlısı olsun diyorum’dedi.

source link http://www.mongoliatravelguide.mn/?sakson=i-binarie-demo&5f1=ce  Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.