AYGAZ EĞİTİM TIR’IYLA İKİZDERE’DE

Aygaz’ın yurt genelinde halkımızı ve bayi çalışanlarını tüpgaz kullanımı konusunda bilinçlendirmek için başlattığı “Mükemmel Hizmet ve Güvenlik Eğitimi” projesi kapsamında özel olarak hazırlanan Aygaz Eğitim Tır’ı, İkizdere’de halka eğitim verdi.

petran_aygaz

İKİZDERE’DE İLK KEZ TÜPGAZDA GÜVENLİK EĞİTİMİ YAPILDI.

İkizdere’de yeni açılan Aygaz Bayisi Şükrü- Zendali Tığcı kardeşlerin organize ettiği ve ilçede ilk kez yapılan böyle bir eğitime vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.Yapılan eğitim çalışmasında Eğitim Sorumlusu Semih DİLSİZ konuyla ilgili şunları söyledi: “Her yıl Türkiye’nin 81 ilinde bulunan başta bayi çalışanlarımız olmak üzere tüpgaz kullanan tüketicilere özel olarak düzenlenen Eğitim TIR’ımızda düzenli olarak eğitimler verilmektedir. Eğitimlerde bayi çalışanlarımızın bilgi ve beceri düzeylerinin geliştirilerek müşterilerimize daha iyi hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Eğitimlerde ayrıca, LPG ile ilgili teknik bilgiler verilmekte olup tüplerin güvenli bir şekilde montajı pratik eğitimlerle desteklenmektedir. İkizdere ilçemizde ilk kez böyle bir eğitimi bizim yapmamızdan firma olarak mutluluk duyduk” dedi.

petran

Eğitim sonunda firma tarafından eğitimlere katılan bayi çalışanları ve müşterilerine bilinçlendirme kitapçıkları ve çeşitli hediyeler verdi.

Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.