Bakan İkizdere’de Gülme Krizine Girdi!

http://www.ecoshelta.com/?kampys=opzioni-binarie-trend-line&5dc=ab GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, incelemelerde bulunmak üzere İkizdere`ye geldi.

http://missionnorman.org/emiios/6572 Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu ve Belediye Başkanı AK Parti`li Halil Bakırcı İkizdere İlçesi’ne gelen Bakan Yazıcı ,Kaymakam Alparslan Altınışık’ı ziyaret ederek brifing aldı.

vantage fx erfahrungen Bakan Yazıcı, ilçede İbrahim Dumankaya tarafından yaptırılan tarihi Rize evini de gezdi.

http://sat-rent.de/deribbebe/12486 İkizdere`de AK Parti İlçe Başkanlığı`na uğrayan Bakan Yazıcı`nın yanına gelen 87 yaşındaki İbrahim Tekin, 4 kez evlendiğini ve son eşinin de öldüğünü belirterek 5`inci eş için yardım istedi.Yazıcı yanına gelen 12 çocuk sahibi İbrahim Tekin’le bir süre sohbet etti.

follow site Sohbetin ardından konuşan Bakan Yazıcı, “Bu amcamız 4 defa evlenmiş. 4’üncü eşi de vefat etmiş. 5’inci hanımla evlenmek için dolaşıyormuş” deyince salonda gülüşmeler oldu.

metodo infallibile opzioni binarie

go to site `BAKAN VERİRSE BİR KOCAKARI VERSİN`

top 10 site de rencontres

follow Bakan Yazıcı ile görüştükten sonra basın mensuplarına konuşan İbrahim Tekin, 4 kez evlendiğini, 2 eşinin öldüğünü, 2 eşini de geçimsizlik nedeniyle boşadığını söyledi. Tekin, “Şimdi yalnız yaşıyorum. Evlenmek isterim ama herkese yaşlılık aylığı veriyorlar. Herkesin rahatı yerinde. Evlenmek istiyorum ama beni şimdi kim alır? Bakan verirse bir kocakarı versin, en azından yemeğimi pişirir”

Bir Cevap Yazın

see url E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

http://cougars-rencontres.fr/?fityue=site-de-rencontres-gratuit-suisse&ae9=b8