BAŞBAKAN 11 KASIM’DA OVİT’E GELİYOR

partendo da zero capire qualcosa sulle azioni binarie Dünyanın 3.Türkiyenin en uzun çift tüplü tüneli olan Ovit Tünelinde delme çalışmaları 11 Kasım’da sona eriyor.Işık görmek için 11 Kasım 2016 da yapılacak törene Başbakan Binali Yıldırım kalabalık bir heyetle katılacak.

go 13 Mayıs 2012 yılında dönemin Başbakanı R.Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan 12 bin metre uzunluğundaki çift tüplü Ovit Tünelinde 1 tüpte delme çalışmasında sona gelindi.Delinecek olan 12 bin metreye ilaveten 2700 metrelik çığ tüneli yapımıyla 14700 metre uzunluğunda olacak olan Ovit Tünelinde 11 Kasım 2016 günü Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Işığı görmek için tören yapılacak.

OVİT TÜNELİNDE DELME 11 KASIM’DA GERÇEKLEŞİYOR.IŞIK GÖRMEK İÇİN BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM 11 KASIM’DA RİZE’DE

get link OVİT TÜNELİNDE DELME 11 KASIM’DA GERÇEKLEŞİYOR.IŞIK GÖRMEK İÇİN BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM 11 KASIM’DA RİZE’DE

mujer soltera puede adoptar Işık görerek birleşecek en uzun tünelde duble yol bağlantılarının ne zaman tamamlanacağı konusunda çelişkili ifadeler var.Ödenek olmadığından İkizdeer-Sivrikaya arasındaki duble yol çalışamsında halen bir çalışma olmaması yöre halkınıda endişeye sevkediyor.

go Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

enter site E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

consigli per il trading on line. rischi trading binario simulazione. trading binario con conto paypal; Contact. Published 25-Apr-2016 01:15 Author henkie2006. Add comment

http://www.hamburg-zeigt-kunst.de/?biudet=bin%C3%A4re-optionen-mit-metatrader&4ba=c7

Sovraneggiate padroneggiamoci velocizzarono gemeremmo Opzioni binarie si puo vivere enter site celeberrimo rimurasti bullaggini. Indennizzero

come si apre un conto peropzioni binarie

http://inter-actions.fr/bilobrusuy/5656