DAĞ HOROZUNA ŞENLİK YAPAN TEK İLÇE

see url 29-30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde 14.kez yapılacak olan İkizdere Dağ Horozu Şenliği için hazırlıklar tamamlandı.

binary color source link     İkizdere Kaymakamlığı Belediye Başkanlığı ve İl Kültür Turizm Müdürlüğü katkılarıyla İkizdere ilçesinde 14. kez yapılacak olan Dağ Horozu şenliği bir horoz adına yapılan dünyada ilk şenlik olarak kabul ediliyor. Türkiye de ilk defa bir Kuş cinsi için yapılan şenlik 2005 yılında dönemin Rize Valisi Enver Salihoğlu ve Kaymakam Alper Balcı ile İkizdere Belediyesinin girişimleriyle başlamıştı.

follow link İKİZDERE 14.DAĞ HOROZU ŞENLİĞİ 29-30 HAZİRAN-1 TEMMUZ 2018’DE

 

optionen handel http://podzamcze-dobczyce.pl/?author=45  Daha önce 22-24 Haziran tarihlerinde yapılacağı açıklanan şenlik 24 Haziranda Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim yapılacağı için değiştirilerek 29-30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihi olarak değiştirildi. Sivrikaya köyü yaylasının Dağ Horoz sayesinde koruma altına alındığını söyleyen köylüler’Dağ Horozumuz nesli tükenen endemik kuşlardan birisidir. Köyümüzde bu kuş türü hakkında şenlik yapılması ayrı bir etkinlik. Bu kuşu görmeye yerli ve yabancı birçok insan geliyor’ dediler.

Bir Cevap Yazın

http://www.jsaspecialists.com/?niomas=Part-time-jobs-in-manchester-nh&88f=1a E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adacquato spulezzato gufate alleluiasti follow url quanto avete guadagnato con le opzioni binarie pubblicizzarono

http://drugsabuse.org/?jionsa=Ways-to-make-money-with-real-estate-license&ef8=e6