ESKİ KAYMAKAM İKİZDERE’Yİ UNUTMADI

http://www.industries3r.com/albiol/5782 enter Başbakanlık Başdanışmanlarından Hikmet Çolak İkizdere ilçesinde bir dizi incelemede bulundu.

http://winevault.ca/?perex=bonus-di-iscrizione-opzioni-binarie bonus di iscrizione opzioni binarie http://karenwritesromance.com/?bioeier=pepperstone-binary-options&504=80     Tatilini memleketi Trabzon’da geçiren Başdanışman Hikmet Çolak 2002 yılında kaymakamlık görevinde bulunduğu İkizdere İlçesini ziyaret ederek görev süresindeki dostlarıyla hasret giderdi. Kaymakamlık Makamında Kaymakam H.İbrahim Kazar’ı ve Belediyede Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu’nu ziyaret eden Hikmet Çolak görev yaptığı sürede çalıştığı mesai arkadaşlarını sordu.

here HİKMET ÇOLAK 2002 YILINDA İKİZDERE KAYMAKAMI İKEN DÖNEMİN BAŞBAKANI ABDULLAH GÜL’ÜN ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜNE ATANMIŞTI.

go to site http://www.ivst-vz.de/?debin=erfahrungen-mit-bin%C3%A4re-optionen İkizdere ilçesinde görev yapmış olmaktan memnun olduğunu belirten Hikmet Çolak’burada ilk asaleten Kaymakamlık görevimi tamamladım. Küçük ama güzel uyumlu bir ilçemiz. Yeni Kaymakamlık hizmet binası gayet güzel olmuş. Kaymakamlık ve Belediyenin aynı çatı atında olması daha hızlı hizmet yapma imkânı sağlar. Hizmette devamlılık esastır. Kaymakamımızda sırası geldiğinde başka göreve atanmak için ilçeden ayrılacaktır’ dedi. Hikmet Çolak’ın ziyaretinden memnun olduğunu söyleyen Kaymakam H.İbrahim Kazar’ meslekten büyüğüm Hikmet beyin ziyaretinden memnun oldum.Çalışmalarını daha önce duymuştum. Yararlanmak isterim.’dedi.

go to link Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

binary options trade demo E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

follow url

rencontres gamer