İKİZDERE SPOR SALONU İHALESİ 5 HAZİRAN’DA

Rize’de kapalı salonu olmayan ilçelerden birisi olan İkizdere’de Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün hazırladığı proje olan Spor Salonu 5 Haziranda ihale edilecek.

twigg rencontre saguenay enter     Kapalı spor salonu bulunmayan İkizdere ilçesinde planlanan 500 seyirci kapasiteli kapalı salonun ihalesinin 5 Haziran 2018 günü yapılacağı açıklandı. İhale kararının 5 Haziran olarak tespit edildiğini söyleyen yetkililer yakın zamanda salonun tamamlanabileceğini söyledi.

source link VATANDAŞLARı;”KIBETİ FABRİKA GİBİ OLMASIN”

http://www.selectservices.co.uk/?propeler=www-opzionibinarie60-it&c97=97 www opzionibinarie60 it get link      Kapalı spor salonu 1550 m2 inşaat alanıyla 30x18m.ebatında olacak. İçerisinde 3 antrenman salonu,2 adet duş ve vc. li soyunma odası ve 500 seyirci kapasiteli tribünü olacak.”

see forex sälja valuta      İkizdere de yaşayan duyarlı vatandaşlar bu ihale haberi inşallah Organik Çay Fabrikası haberine benzemez zira yıllardır yapıldı, hayırlı olsun denilen Organik Çay Fabrikası halen ortada yok. Temeli atılmış değil’ dediler.

enter source site Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

http://bodowlaw.com/?biopeme=chris-morton-binary-options&9ce=4b E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

follow link