İLÇE TARIMDAN KÜPE ÇALIŞMASI

click http://drugsabuse.org/?jionsa=Review-of-binary-options-brokers-that-accept-paypal&ed7=41 İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri Kama Köyünde bulunan 90 küçükbaş hayvana küpeleme ve aşılama çalışması yaptı.

opzioni binarie anyoption opinioni http://coleface.com.au/coleface-visit-richglen/feed/      İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü çalışanlarının Aşılama ve Küpeleme çalışmalarını yerinde gören Kaymakam Adem Topaca küçükbaş hayvanların küpeleme çalışmasına da katıldı.

source link İKİZDEREDE KÜÇÜKBAŞ HAYVANLARA KÜPE ÇALIŞMASI

http://www.tangotec.com/?sitere=pzioni-binarie&690=97 go to site Kama köyünde küçükbaş hayvancılık yaparak geçimini sağlayan Haşim Demir ‘in hayvanlarına küpeleme ve aşılama yapıldı. İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerinin verdiği bilgiye göre Kama Köyünden sonra Diktaş Köyünde bulunan 110 küçükbaş hayvanın aşılama ve küpeleme işlemlerini yapacaklarını köylerde sağlıksız hayvancılığı önlemek için kontrollerini her zaman yaptıklarını veya hayvan sahipleri aradıklarında da hemen olay yerine tedavi amaçlı gittiklerini söylediler.

Hourly binary options killer here Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

go E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

http://www.judithschlosser.ch/?ityrew=opzioni-digitali-migliori-grafici&8d6=67