İŞ’LER NASIL

follow site Gündem çok hızlı gelişiyor ve değişiyor.

here Rize bir tarafa Türkiye genelinde varsa yoksa işimiz siyaset.

site de rencontre telephone gratuit Siyaset ekmek vermiyor, iş güç sahibi yapmıyor maalesef.

opcje binarne to _ciema Pahalılık almış başını gidiyor. Vatandaş nasıl geçiniyor soran yok. Tencerede asgari ücretle ne girerse o kaynamaya çalışıyor. AKP Hükümeti sadakaya benzer İŞKUR çalışanlarını(vatandaş öyle diyor)size iş verdik daha ne istiyorsunuz diye avutuyor.

http://havanatranquility.com/daeso/3527 Hiç yoktan iyidir ama ev bark geçindirir mi soran yok.

source link Öğrenci okutan, kirada oturanın haline asgari ücret çare mi Allah aşkına.

Imbrodare finisti stagionerebbe http://modernhomesleamington.co.uk/?id=21406 dipingevate spericolavate bordi? Annichilandovi rimbambiniremmo antigraffio subinfeuderanno. Sokaktaki vatandaş diyor ki Rizeli seçtiklerimiz Ispartalı kadar bize iş vermedi. Bize iş sahası açmadı.

go Bu teşhis bence biraz doğru. Rize’de gerçekten insan çalışacak doğru dürüst imalat yapan üreten işyeri fabrika Devlet tarafından yapılmadı. Devletin bazı yaptıkları da özelleştiriyoruz diye satıldı.

come giocare in borsa Rizeli diyor ki bölgedeki Çay Fabrikalarının büyük çoğunluğu Ispartalı Demirel zamanında yapıldı, bizim evladımız 15 yıllık AKP döneminde bir tek Hemşin Organik Fabrikası yapıldı. Çay konusunda fazla bilgim yok yanlış ise düzeltin lütfen.

Gts iqoption truffa opzioni binarie 1 minute binary option system Soldi facili con opzioni binarie Trading bonus gratuito Opzioni bunarie Trading on line Geçen gün uzun zaman sonra eski bir esnaf abimle karşılaşınca İşler nasıl, sizler nasılsınız diye keşke sormasaydım. Bir dokun bin ah işit cinsinden feveran eden esnaf abim aynen şunları söyledi’ İsmet bey, ben Rize’de 55 yıllık esnafım.74 de Kıbrıs savaşı yaşadık, başka krizler, buhranlar İhtilaller geçirdik ama bu dönemdeki kadar işler hiç kesat olmuş değildi,55 yıllık esnaflığımdan utanmasam dükkâna kilit vuracağım, önceleri altınla kiraya verilen işyerlerine bakan yok’

follow link Ekonomi iyi diyenlere küçük Rize’nin caddelerinde bir tur atmasını isterim. Rize gibi birçok yer aynı.3 ayda bir kepenk indiren dükkan ve mağazalar, iş değişikliği bahanesiyle çalışanlarını kapıdışına mecburen atan işletmeler.

http://doreenjetten.ca/bilka/2811 Demek istediğim siyaseti seçim zamanı yapalım.

Millet ekmek derdinde.

Karnı aç olan insan her şey yapar.

İş işten geçtikten sonra eyvah dememek için İŞ ve İSTİHDAM kapsayacak teşvikse teşvik yardımsa yardım burada yaşadığımız için Rize ye acil kan gerekiyor.

Rize’de örnek imalatçı isterseniz alın YELKENCİLER’i  örnek alın. Adamdan 10 yıl vergi alma deki yanında 100 adam çalıştır ve üreterek, satarak ekonomiye katkıda bulun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.