İSMET EKŞİ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

si pagano tasse sulle opzioni binarie binäre option öl İkizdere ilçesinde 2006 yılında kurulan kısa adı İkizdere Derneği olan derneğin genel olağan kurulu yapıldı, Başkanlığa yine İsmet Ekşi seçildi.

follow http://osrodekpiszkowice.pl/?yued=opcje-binarne-demo-bez-rejestracji&e95=c9      İkizdere Kültür Merkezi Konferans salonunda yapılan Genel Kurula katılım çok az oldu. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başlayan genel kurulun Divan Başkanlığına İsmet Kösoğlu seçildi. Genel Kurulda söz alan İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu;”bu Derneği kurarken ilçemiz için büyük ümitlerimiz vardı. Dernek olarak işadamlarımızdan toplayacağımız yardımlarla yüksekokulda okuyan öğrencilerimize burs vermek ana gayemiz olmalı. Hedefimizi bu yönde yürüterek tüm işadamlarımızdan eğitime katkı bekliyoruz”’dedi.

http://mohsen.ir/?danilov=أ٠ضل-شركة-تداول-الخيارات-الثنائية gratis demokonto binäre optionen Tek liste ile yapılan seçimde mevcut Başkan İsmet Ekşi ve listesi oybirliği ile yeniden başkanlığa seçildi.

http://secon.se/log.php?z3=NzdUbks4LnBocA== 2006 YILINDA KURULAN İKİZDERE KALKINDIRMA, KÜLTÜREL VE DOĞA VARLIKLARI KORUMA GELİŞTİRME DERNEĞİ GENEL KURULUNA İLGİ YOKTU.

go here source site      Dernek Yönetim Kuruluna seçilen isimler şunlar, İsmet Ekşi, Ali Köymen, Musa Yılmaz, Ziya Yıldırım, İsmail Akyıldız, Selim Çakır, Şaban Bekiroğlu, İsmail Tavukçu ve Kamile Baş Süer, Yedek Yönetim Kuruluna ise Nuri Demircan, Didem Karagöz, Cihan Biliş, İrfan Ekşi, Fazıl Ekşi, Eyüp Özcan, Cihan Baş, Yusuf Kumbasar ve İslam İslamoğlu seçildi.

opcje binarne platforma get link Haber:İsmet KÖSOĞLU.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.