Kaymakam Feretiko tezgahında

http://foodintravel.it/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%2525253A//foodintravel.it/i-legumi-le-proprieta/ rencontre homme 79 Kaymakam Adem TOPACA ve İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Emrullah KOLCU ile birlikte İkizdere-Kama Köyünde 25 yıldır Kama Köyü cami imamlığı yapan Muhammed SAKA’yı ziyaret etti.

go to site KAMA KÖYÜ İMAMI MUHAMMET SAKA AİLE SANATI OLARAK BABADAN ÖĞRENDİĞİ FERETİKO VE PEŞTAMAL DOKUMAYI DEVAM ETTİRİYOR.

go to link elite indian dating       Köy İmamının herkese örnek olması gereken bir çalışma yaptığını söyleyen Kaymakam Adem Topaca’bu İmam arkadaşımız çalışkanlığı ve azmi ile herkese örnek olmalı. Namaz kıldırdığı saatler dışındaki zamanını boş geçirmiyor. Hem aile ekonomisine hem köyüne ve yöresine önemli sosyal ve maddi katkılarda bulunuyor. Cami imamı olarak kendi imkanlarıyla kurmuş olduğu feretiko tezgahında 10 yıldır peştamal kumaşından Karadeniz keşanı, Cimil peştamalı, masa örtüsü, sehpa örtüsü, çarşaf gibi dokumalar yapıyor. Aynı zamanda bu sanatın yok olmaması için gençlere de ders vermekte. Yaklaşık 15 dakikada 1 metre dokuyabilen İmamımız Muhammet SAKA sanatını severek yapmakta ve ailece yok olmaması için gayret etmektedir. Kendilerini kutluyorum. Yöresel el sanatı olarak her konuda kendilerine yardımcı olacağız’dedi.

go antonio opzioni binarie NEL 2018 ! Lunedì 29 gennaio - ore 21-23 Video conferenza serale gratuita . Il 2017 è stato un anno positivo per i mercati finanziari ma Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

http://melroth.com/?komp=fare-soldi-con-operazioni-binarie&4fc=5a fare soldi con operazioni binarie E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

get link

source

here S.R.L. - Via Grota Del Diau Zot 1 - 34074 Monfalcone (GO)45.7899713.56284: visualizza indirizzo, numero di telefono, CAP, mappa, indicazioni