MUHTARDAN GURUP YOLU İÇİN TEŞEKKÜR

Rize’nin Turizm Bölgesi ilan edilen Anzer Köyüne çıkan gurup yolunda 2017 yılında 5.5 km.betonlama çalışması yapıldığını söyleyen Muhtar ilgililere teşekkür etti.

     9 köyün ortaklaşa kullandığı Anzer Gurup Yolunda 2017 yılı için planladıkları projenin gerçekleştiğini söyleyen Ballıköy Muhtarı Remzi Güzel;”bu yıl hazırladığımız projeyi gerçekleştirdik diyebilirim. Betonlama çalışmasında Ankara’dan Milletvekilimiz Hasan Karal’dan çok yardım ve ilgi gördük. Kendilerine özellikle teşekkür ediyorum. Aynı çalışmayı 2018 yılı içinde yapmak istiyoruz. Balın Başkenti olan ANZER Köyümüze kadar toplam 8 km. yapılmayan yolumuz kaldı.

ANZER GURUP YOLUNDA 2017 YILINDA 5.5 KM.BETONLAMA YAPILDIĞINI SÖYLEYEN MUHTAR’REMZİ GÜZEL EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM’.

Bu 8 kilometrede genişleme ve sanat yapıları olacak. İnşallah önümüzdeki çalışma sezonunda bu mesafeyi tamamlayacağız. Rize’de Valimizin bu çalışmada İl Genel Meclis Üyeleriyle katkısı ve tardımı oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Turizm Bölgesi ilan edilmiş olan dünyanın en kaliteli Balı olan ANZER Balının üretildiği köyümüzde turizm e yönelik altyapı çalışmalarına hız vermeye çalışacağız.Anzer Balın Başkenti olduğu kadar sağlık,turizm ve doğal güzellik cennetidir.”dedi.

Haber:  İSMET KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.