OKURYAZAR KURSUNU TAMAMLADILAR

http://poloclubmiddennederland.nl/index.php?option=com_myblog http://ramshergill.com/womens/morocco/ İlçe Halk eğitim Merkezinde açılan okur yazar kursuna katılanlara belgeleri Kaymakam Adem Topaca tarafından verildi.

follow site http://www.ribo.co.at/deniro/1925       Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Okuma yazma bilmeyen kalmasın” seferberliği kapsamında İkizdere Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan 8 hafta 80 saat süreli okuma – yazma seferberliği kursu başarıyla tamamlandı.

sito previsioni opzioni binarie HALK EĞİTİMİN AÇTIĞI OKURYAZAR KURSUNU TAMAMLAYANLARA BELGE VERİLDİ.

see url click Kursa katılan kursiyerlere okuryazarlık belgeleri Kaymakam Âdem TOPACA tarafından verildi. Kaymakamlık Makamında düzenlenen belge töreninde bir konuşma yapan Kaymakam Topaca’bu kursta öğrendiklerinizi devam ettirmenizi istiyorum. Okuma yazma bildiğiniz için artık kimseye bağlı kalmayacaksınız. İstediğinize telefon açarak, mektup yazarak veya alışverişinizi yaparak hayata devam edeceksiniz. Bundan sonra hayatınızda başarılar diliyorum’ dedi.

opzioni binarie cfd http://lycee-condorcet.fr/?fremorer=rencontre-annuelle-des-musulmans-de-france-2013-live&b74=37      Kursa katılan ve bir yıl önce savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyeli Fewziah Azkashash(Feyza) kursa katılarak belge alırken kısa bir konuşma yaptı. Türkçe ismiyle Feyza diye çağırılan Suriyeli kadın ’burada bize hayat hakkı tanıyan TC. Devletine teşekkür ediyorum. Ailelerimiz halen Suriye’de. Ben eşim ve 2 çocuğumla İkizdere de çok mutluyum. Bu kursa katılarak okuma yazmayı öğrendim. Ben Suriye’de Üniversite bitirdim ve Arapça öğretmenliği yapıyordum. Öğrendiğim Türkçe sayesinde hayatımı idame ettireceğim.8 hafta süren okuma-yazma kursumuzda hocalarımız biz eğitmek öğretmek için çok gayret gösterdi. Bu eğitim sayesinde artık kimseye ihtiyaç duymadan hastaneye gidebileceğiz, telefonla istediğimiz kişileri arayabiliyoruz, kendimizi daha güvenli hissediyoruz. Bu projeye ön ayak olan herkese çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

investimenti in azioni binarie       Kurs Öğretmenleri Bekir Fikri Aslan, İle Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Emrullah Kolcu ile Kaymakamlıktaki belge törenine Numan HAMZAOĞLU, Fewziah ALKASHAS, Fadime HAVUZ, Şükriye TIĞCI, İsmihan ÇAKIR  Kaymakam Makamındaki belge törenine katıldı.

forex bank öppettider västerås Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.