ORGANİK ÇAY FABRİKASI

http://modernhomesleamington.co.uk/component/k2/itemlist/user/22219?format=feed - Opzioni binarie: una descrizione del trading con opzioni binarie, oltre ad uno sguardo approfondito ai İkizdere ilçesi Devletin hiçbir fabrikası olmayan ve üvey evlat muamelesine tabii tutulan ilçesi maalesef.

http://coleface.com.au/point-of-sale-coleface-and-uniden-getting-a-closer-customer-experience-with-acrylic-and-acetate-displays/feed/     Türkiye Cumhuriyetinin 2 numaralı ismi yani TBMM Başkanı bu ilçeden.

source url     Dünyanın en şifalı, kaliteli ve pahalı balı olan Anzer Balı İkizdere’nin Anzer(Ballıköy)ünde yetişiyor.

http://formaciobandes.cat/biow/8363     14.700 metre uzunluğuyla dünyadaki en uzun Çift tüplü 3.tüneli olan Ovit Tüneli 2640 metre yüksekteki dağı aşıp 12 ay 365 gün Doğuya varmak için İkizdere ilçe sınırlarında yapılıyor.

crГ©er un site de rencontre gratuit     15 yıldır tek başına en güçlü şekilde iktidarda olan AKP Hükümetlerine her seçimde Rize’deki ilçeler arasında en yüksek oranda OY vererek her seçim sonrası 2.ilan edilen İlçe İkizdere. Bu derece Türkiye genelinde de ilk 10 seçim bölgesi içindedir.

http://backyardgardensjoseph.com/?bioener=dating-tucson-az&a05=e4      Her seçimde OY trendini yükseltmesine rağmen yeterli hizmet alıyor diyebilir miyiz acaba. Bazı köy yollarına betonlama çalışması yapılmıştır inkâr etmiyorum. Bu yollar arasında 2 yıldır yapılmayan askıda kalan Cimil yolunu da göstermek isterim.

http://blossomjar.com/pacinity/2680      1952 yılında o zamanki zor şartlar altında açılmış ADLİYE vardı bu ilçede. Maalesef ki Menderes ‘in ihtiyaç var diye kurduğu Adliye hem de dönemin Başbakanı Rizeli olan bu hükümet döneminde 15 Haziran 2012 tarihinde kapatıldı. Yani 60 yıllık İkizdere Adliyesi iş yokluğu gerekçiyle kapatıldı.

most liquid options broker      Ankara’daki adama söylemezseniz, İkizdere-Rize 55 km. Bu yolda ilçe halkını mağdur ederiz demezseniz Cimili, Anzeri, Diktaş’ı bilmeyen Ankara’nın kararı kapatır Adliyemizi.

opzioni binarie 60 secondi con rsi      Başlıkta Organik Çay Fabrikası dedim konu ilçenin sıkıntılarına geldi.

go here      Herkes yakından hatırlıyor. Hükümetin kurulmadığı bahanesiyle tekrarlanan genel seçim vardı ya önce Haziranda sonra Kasım’da yapılan genel seçimin ilki Hazirandakine 5 gün kala ilçenin tek caddesinin ortasına meşhur bir pankart asılmıştı.

source link     Asıldıktan sonra yanlış oldu diye 1 gün sonra değiştirilen ilk pankartta aynen’ İKİZDERE FABRİKASI İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN’ yazılmış ve alt sağ köşede de AKP amblemi vardı. Belli ki OY kurnazlığı için AKP adı yazılmış o pankart gazetelerde ve internet medyasında çıkınca yanlışlık oldu pankartı yazan yanlış yazmış denilerek apartopar indirilmiş ve asılan ikinci bir pankarta’İKİZDERE ÇAYKUR ORGANİK ÇAY FABRİKASI İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN’ diye yazılarak asılmış ve OY toplanılmış.

click here     O gün bugün birkaç daha seçim geldi geçti ama Fabrika nasıl olduysa unutuldu gitti. Ortada daha arazi yok iken Fabrika hayırlı olsun pankartı asanlar ne der bilmem ama yüzlerinin biraz kızarması lazım. Yalanında bir adabı var. Savaşta ve eşler arasında yalan söylemek günah değil.

     İkizdere’de savaş mı var ki yalan söylenmiş onu da bilmiyorum.

     O pankartlar OY kazanmak için daha doğrusu seçmeni kandırmak için asıldığını yazdığımda beni İkizdere düşmanlığıyla suçlayanlar haykırmak isterim. Bunca sürede istense binanın tamamlanıp fabrika çay almaya hazır olması gerekirken Fabrika nerede. Yaptınız da biz mi görmedik.

     Pankartlardan bu yana arazide sıkıntı var, istimlak konusu var laflarıyla oyalandık. EPDK dendi, Karayolları dendi şimdide SANKO var söyleniyor.

    Bir süre önce Genel Müdürlükteki makamında kısa bir sohbette Sn. ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’na İkizdere Fabrikasının durumunu sordum. Genel Müdür aynen şunu söyledi’ biz İkizdere’de Fabrika yapmak isteriz ama arazi konusundaki pürüzler giderilemedi. Şimdide ortaya Sanko çıktı’dedi.

     Bir kez daha iktidardaki yetkililere sormak istiyorum. Adama sormazlar mı 15 yıldır tek başına iktidar olan sizsiniz. Bir selamla Genel Müdürler, Valiler atayanlar, Kaymakamlar görevden almak isteyenler sizde, atla deve değil ki İkizdere’de Fabrika yapılacak bir arsanın istimlaksa istimlak, Sanko ise  Sanko konusunu çözemeyecek kadar aciz misiniz?

     Yıllardır devam eden arazi istimlak problemi ne büyük meblağ ki çözülememiş. Sanki Rize’nin bütçesi İkizdere’ye akıtılacak da çok yüksek gözüküyor ki halen bir karar verilmemiş.

     Bekledik, bekliyoruz, sabrımız taşmaya başladı bazı dostlar kızsa da yazmaya devam edeceğim haberiniz olsun.

     Yazmaya Fabrika temeli atıldığında son vereceğim SÖZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.