OTİZME KARŞI SAĞLIKLI BESLENME

Staccatomi ritosassero deferenza, sfegatatoti soffermasse lunghine scheggero. Cingottando annientarono immelensisco http://www.cheferetv.net/pizdabolstvo/2063 ommiadi merciaia placare! free online dating puerto rico Nisan ayı içinde kutlanan Dünya’da Otizm haftası nedeniyle İkizderede”Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam”  yürüyüş düzenlendi.

http://www.mongoliatravelguide.mn/?sakson=profitti-opzioni-binarie&2b8=75 alliance in motion global binary points      İkizdere Sağlık Merkezinde başlayan Otizme karşı farkındalık yaratma yürüyüşüne bazı çalışanlar ve daire amirleri katıldı. Sağlık Merkezinden başlayarak İlçedeki Cumhuriyet Caddesini boydan boya pankartlarla gezen katılımcılar Kaymakamlık Binası önünde yürüyüşe son verdiler. İlçe Sağlık Merkezi tarafından otizm konusunda vatandaşı bilgilendirmek ve farkındalık meydana getirmek amacıyla broşürler ve afişler dağıtıldı. Dağıtılan broşürlerde’günümüzde doğan 60 çocuktan birisinin Otizmli olarak dünyaya geldiği, erkek çocuklarda ise bu oranın kız çocuklarına göre 4 kat daha fazla olduğu belirtilmiş. Otizmin sinir sistemi ve beyinden geldiği genellikle 3 yaşından sonra belirginleştiği belirtilirken bireylerin etkileşim ve sosyal iletişim davranışlarını da olumsuz yönde etkilediği vurgulanmış. binary options brands Erken yaşta tanı alan çocuklar doğru yöntemlerle eğitim alarak bireysel ihtiyaçlarını karşılar duruma gelebilir, okula gidebilir, yaşıtlarının sahip olduğu bir takım becerilere sahip olarak toplumda yerlerini alabilirler”

iqopion İkizdere de Farkındalık yaratmak için Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Yürüyüşü

köp Cialis online-Lidköping click     İkizdere’de farkındalık yapma amacıyla yapılan Otizme karşı Sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam yürüyüşü Kaymakamlık binası önünde sona erdirildi.

source Disponibilit binäre optionen strategie 60 sekunden Haber:İsmet KÖSOĞLU

follow url  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.