OVİT-89

go to site Karayolları mı Cumhurbaşkanlığımı büyük?

follow    Bu kez ulu orta yazacağım.

http://osrodekpiszkowice.pl/?yued=opcje-binarne-youtube&00c=11   Ayıptır söylemesi Cumhurbaşkanının İlinde Karadeniz’den GAP’a kadar giden bir yol-Tünel yapılıyor ama yapımdan sorumlu olanlar maalesef sallabaşını al maaşını düşüncesinde.

http://www.lahdentaiteilijaseura.fi/?siftifkar=%C3%A4r-bin%C3%A4ra-optioner-en-bluff&e29=5a     Bölgede Karadeniz’den Doğuya açılan en güvenli en önemli ana arterlerin başında Rize-Erzurum karayolu gelir.

qual è il migliore robot per opzioni binarie     Bu yolun yapımının 1880 yılında planlandığını bizzat dönemin Başbakanı R.Tayyip Erdoğan ve dönemin Ulaştırma Bakanı Binalı Yıldırım’ın söylediğini kulaklarımla duydum yani biz zati şahidim.

Binary option dominator opinioni Il trading in opzioni binarie co se Videolezioni trading binario Trading on line come go to site     Sn. Erdoğan 2012 de Türkiye’nin en uzun Ovit Tünelinin temelini attığında söz vermişti. Biraz gecikmelide olsa 11 Kasım 2016 da son Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla çok şükür 14.700 metrelik çift tünelde ışık göründü. Delme çalışması tamamlanan tünelde aydınlatma ve havalandırma gibi altyapı çalışmaları yüklenici firmalar tarafından hummalı bir şekilde devam ediyor. Burada sıkıntı yok. Firmamız CMA’yı tebrik ediyorum.

option binaire dépot minimum     Tünel işinin bittiğine inanıyoruz zira Sn. Başbakan aynı gün 2017 sonunda yani 6 ay sonra Tünelin araç trafiğine açılacağı müjdesini vermişti.

here     Başbakana inanıyoruz. Tünel trafiğe açıldığında buraya gidecek yolda Rize tarafında niye çalışma yok.

http://jojofane.com/?njd=ganhar-op%C3%A7%C3%B5es-bin%C3%A1rias-24h&ead=85     Defalarca yazmışım, herkeste biliyor. Sn. Erdoğan olmasaydı bu Tünel olmazdı.

Binary option 82 dhcp     Ve yine yazıyorum Sn. Binali Yıldırım o gün söz verdi Rize’den Tünele giden yol tamamen iki gidiş iki geliş yapılacak.

bazar bekanntschaften niederösterreich      Koskoca Sn. Başbakan yalan söylemediyse, İkizdere-Sivrikaya arasındaki duble yolda niye çalışma başlamadı.

source url    (KGM)Karayolları Genel Müdürlüğü makamında oturan zatı muhteremi tanımam bilmem, babamın oğlu hısım akrabam hiç değil. KGM sayfasına girdiğimde Sivas doğumlu olduğunu ve 2015 yılında Lütfi Elvan tarafından görevden alınmak istenen hemşerimiz Mehmet Cahit Turhan’ın yerine atandığını öğrendim. İsmi İsmail Kartal olan Genel Müdürün şahsı beni hiç ilgilendirmez ama makamı bana göre çok yüce bir makamdır makama oturanlar Cumhurbaşkanının sözünü tutmalı.

    Cumhurbaşkanı bu yola özel önem ve ilgi gösteriyor ama maalesef ki söylenen iddialara göre Sn. Genel Müdür işi savsaklıyormuş. Zira 2015 Mart ayından bu yana Tünele çıkan Duble yolda yaprak kıpırdamaması bu iddiayı güçlendiriyor.

    Sn. Karayolları Genel Müdürü Tünele çıkan yolu yapmadığınızı ve yolu savsakladığınızı biliyoruz. Önce ‘’tıraşlayın geçin’’ diyerek mevcut yolu 2-3 şerit ile idare ederiz söylemini yaptığınızı çok iyi biliyorum.

     Mevcut yolun Duble yol olarak ihalesinin yapılması için Milletvekili Hasan Karal’ın konuyu Başbakana götürdüğü konusunda da bilgim var. Milletvekilimiz Sn. Karal’ın taa İl Başkanlığı döneminden beri bu konudaki gayretlerini her zaman takdir etmişim.

     Sn. Genel müdür, Rize-İkizdere-Ovit Tüneli arasında 4 şerit 2 gidiş 2 geliş yol yapılacağını cümle âlem biliyor ve siz yapmayarak 2015 –Mart ayından bu yana bizi oyalıyorsunuz.

     Ey Genel Müdür siz Cumhurbaşkanından büyükmüsünüz.

     Ey Genel Müdür eğer Sn. Cumhurbaşkanından büyükseniz bir şey diyemem ama bildiğim kadarıyla siz Cumhurbaşkanının altında yer alan bir emir erisiniz ve verilen emri yerine getirmekle mükellefsiniz.

     Zira sabır gırtlağa kadar geldi.

     Rize düşmanlığını bir kenara bırak da adam gibi görevini yap. Yapmayacaksan yapanı buluruz evvel Allah.

One Response to  OVİT-89

  1. Abdulkadir YAĞCİ Abdulkadir YAĞCİ dedi ki:

    Sn Cumhurbaşkanımızın çalışmalarını heba edilmesine asla müsade etmez.Bu konunun Rize Ye hizmet için yola çıkmış olan Millet vekilimizSn Hasan KARAL a iletilmesi gerektiği kanaatindeyim.Hiç kimse bu hizmete engel olamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.