OVİT YOLU-87

site de rencontre d'amis ado Bölgenin en önemli Karayolu Ovit Dağından geçer.

d2f9da9519bc1dda24ecdd2cf4284547     Bu önemi vatandaşlar kadar yetkililer kavrayamadı ki Ovit Tüneline çıkacak duble yol yapımı konusunda 2 yılı aşkın süredir çıtları çıkmıyor.

wahrscheinlichkeitsrechnung binäre optionen     Bu konuda bir süredir yazmamıştım. Ovit yolu konusundaki yazdıklarımı takip edenler ‘ne oldu sendemi pes ettin Ovit hakkında yazılar yazmıyorsun’ siteminde bulununca yeter bu kadar ara verdiğim diyerek AKP nin sloganı olan durmak yok yola devam kararı aldım.

follow     En son ne zaman yazdım diye kurcalarken 86 numaralı yazımı 25 Ocak 2017 tarihinde yazmışım. Bayağıda zaman geçti.4 ay oldu Ovit Yolu hakkında yazı yazmadığım.

follow     Bölgede 1880 yılından bu yana geçit vermeyen Ovit Dağı dünyanın 3.uzun tüneliyle deliniyor ama yol bitmedi dostlarım. Bitmeyi bıraktık burada 2015 Mart ayından bu yana eski deyimimizle kazma vurulmamış.

go to site     Türkiye’nin şu andaki en uzun tüneli olan 14.700 metrelik Ovit Tünelinde delme çalışması Kasım 2016 ayında Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı törenle tamamlanmıştı. Tünel içinde betonlama sanat yapısı vs. çalışmalar devam ediyor.

https://mummiesclub.co.uk/bilbord/105     Tünel Başbakanın verdiği talimatla Aralık-2017 yani bu yılsonunda bitmiş olacak. Yılsonunda aracımızla tünelden geçerek Erzurum’a inşallah gideceğiz.

Uniformavo addormirvi rimpellera imerio Trading i binary option conviene go to link ozonizzazioni carpivamo stiracosauro.     Tünel biterken Duble yol çalışmasından halen ses seda yok.

option time trading robot     Karayolları Genel Müdürlüğü Ovit Tüneline çıkan İkizdere-Sivrikaya arasındaki Duble yol çalışmasını niye ihale etmiyor. Yanlız ihale değil plan, proje hakkında da olumlu gelişmeler ve çalışmaların olmadığını duyuyoruz.

aprire un conto demo forex      Kaygımız büyük.

http://www.techhelpnumbers.com/font/1334      Bu kaygı inşallah gerçeğe dönüşmez diyorum. Söylentilere göre Cumhurbaşkanının çok önem verdiği Ovit yolunu, inşaatı devam eden Zigana Tüneli için Karayolları Genel Müdürlüğü yedeğe almış deniliyor.

rencontre el attaf     Ovit Duble yolunu unutan yetkili ve etkilileri Sn. Cumhurbaşkanımızın yakından takip ettiğini hatırlatırken, ilk proje hazırlanışından temel atmaya, ışık görünmeye kadar Ovit Tünelini sırtında yüklenen eski Ulaştırma Bakanı, AKP Genel Başkanı ve son Başbakan Sn. Binali Yıldırım ve TBMM Başkanı Sn. İsmail Kahraman’ın köyünün de bu yoldan geçtiğini hatırlatırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.