OVİT YOLU-88

enter      Ovit Tüneli delindi, buraya ulaşan yolda halen çalışma yok.

go here     11 Kasım 2016 tarihinde Ovit Tüneline Işık göründü programına katılan Başbakan Sn. Binali Yıldırım talimat vermesine rağmen İkizdere-Sivrikaya arasındaki güzergâhta hala çalışma olmaması tepki çekiyor.

aopzioni binarie      Karayolunun sahibi ve sorumlusu Karayolları Genel Müdürlüğü. Yurdun birçok yerinde çalışmaları olduğunu biliyorum. İşleri yoğun şantiyeleri fazla. Yaptırdıkları bütün işlerde şimdi kontrol amaçlı işin başındalar.

http://www.sme-ae.it/?bioske=gazzetta-del-lavoro-opzionibinarie&c51=82      Türkiye’de makine ile yol açmaya KGM. ilk kez 1948 yılında başlamış. Rize-Erzurum karayolunu açma çalışmaları 1932 yılında dönemin Rize Valisinin desteği ile yöre halkı tarafından kazma kürekle başlanmış.1950 yıllarından sonra yolu ele alan Karayolları teşkilatı makineleriyle açmış geçmiş.

enter site       Bugüne geldiğimizde 1880 yılında programlanan bu yolda şu anda Türkiye’nin en uzun tüneli delindi.

go to link     En güzel tünele çıkan yolda maalesef ki çalışma yok, bazı vatandaşlar 2030 yılında bu yol ancak biter diyor.

online dating vryheid     Böyle bir tarihi telaffuz dahi etmek istemem ama maalesef ki iş yürümezse o tarihide aşar gibi geliyor bana.

Viagra holland billiger     Sahi iktidardan veya resmi kaynaklardan öğrenmek isterim.

http://azortin.pl/?rtysa=opcje-binarne-gra-z-trendem&0d2=19      İkizdere-Sivrikaya-Tünel arasındaki güzergâh ne zaman yapılacak. Öğrendiğime göre halen plan proje işleriyle uğraşılıyor mu, ihale ödene ve çalışma hak getire ne zaman başlayıp biteceği belli değil.

http://visitsvartadalen.nu/?saxarokese=Sildenafil-Citrate-k%C3%B6pa-flashback&ef3=bb     El insaf ayıptır beyler 2600 metrede 4 yıldır tünel delindi ve bitti, sizler tünele çıkan yol konusunu çözemediniz.

follow     Biliyoruz ki Ovit Tüneli çıkışındaki yol işlemleri büyük ölçüde bitmiş. Çapanstan aşağı müthiş yol yapılmış. Bu yol Havaalanı pistine benzetiliyor. Erzurum Bölgesi kendine düşen yolu yapıyor da Rize Bölgesi niye gecikir.

http://bossons-fute.fr/?fimerois=rencontres-franco-coreennes-orl&706=a4     Burada Trabzon karayollarımı gevşek davranıyor yoksa Genel Müdürlüğümü okey demiyor. Suç, hata aksaklık kimde ise söylense de bilsek.

    Bilmiyor musunuz Sn. Başbakan Binali Yıldırım Ovit ışık görme töreninde Tünele girecek karayolunun İyidere’den başlayarak tamamen iki ölçü şekilde yapılacak dediğini halen duyar gibiyim.

    Yol yapmak ile görevli olanlar, siz Başbakandan büyük müsünüz, Başbakanın talimatı niye yerine getirilmiyor.

    Atı alan Üsküdar’ı değil benzer tünelleri aşmadan biz Ovit dağını duble yolla geçmek isteriz.

     Uyumayın ne olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.