PİŞMANMIŞ

forex yatırım uzmanı Trabzonspor da başkanlığı eline yüzüne bulaştıran adam giderayak pişmanlık nutukları atarak adeta Rizelilerden özür diliyor.

http://a4lions.ca/?iyted=low-minimum-deposit-binary-options&66c=6f      Geçen sezon süper ligde Rizespor’un bir alt lige düşmesine Bursaspor’a sahasında yenilerek sebep olan Trabzonspor-Bursaspor maçını hatırlarsınız.

http://www.selectservices.co.uk/?propeler=zoom-trading&298=e6     2016-2017 sezonunun 34.haftasında Trabzon da bu maç oynanmıştı. O maçı normal şartlar altında kazanabilecek bir Trabzonspor takımı 1-0 önde götürdüğü maçı 2-1 kaybederek maalesef ki Ç.Rizespor’un düşmesine sebep olmuştu.

http://tjez.gob.mx/perdakosis/9170      Geçen hafta genel kurula giderken aday olmayacağını söyleyen o zamanki Başkan Muharrem Usta açıklamasıyla günah çıkarırken Rizelilerin günahını aldığını unutmuş gibi.

http://creatingsparks.com.gridhosted.co.uk/?endonezit=free-binary-options-trading-software-download      Eski Başkan açıklamasında açıkça şikeyi ben yapmadım Ersun Yenal yaptı demeye getirerek Rizelilere pişmanlığını yüze vuruyor. Kampa gittiğini güya beraberliğe bile 50 bin lira prim vereceğini söyleyen eski Başkana sormazlar mı o teknik direktör senin paralı adamın değil mi. Ne diye takımı sattı. Ve sattığı gün niye kapının önüne koymadın.

click here     Bursaspor’un altına yatarak Ç.Rizespor’un küme düşmesine sebep olan bu vaka Trabzonspor için ilk değildir. Yıllar önce Adana Demirspor maçını bizim akran çok iyi hatırlar unutmamıştır. O maçta da kalecisini çıkararak yenilmişler ve Rizespor’un küme düşmelerine sebep olmuşlardı.

here     Şimdi şunu rahatlıkla söyleyebilirim, Trabzonspor kupamı çaldılar diye boşuna bağırmasın. Asıl şikeyi Trabzonspor yapmıştır.

http://dkocina.com/silit/silit-made-in-germany.html/attachment/vorlage_980x460px_topf_en_01     Açıklamasıyla bugün günah çıkaran eski Başkan Muharrem Usta’ya hiçbir Rizesporlunun inandığını söyleyemem.

http://osrodekpiszkowice.pl/?yued=opcje-binarne-wska%C5%BAniki&45d=e6     O günkü maç iki şehir takımı arasına kin ve nifak ekmiştir.

http://www.chezlucas.fr/?rtywwew=site-de-rencontre-mariage-musulman&7e9=40     Bizim için bir ayrıntı keşke, Ç.Rizespor Trabzonspor’a güvenilemeyeceğimi bilseydi.

opzioni digitali fa guadagnare     Yılanın deliğine iki kez parmağını sokan Ç.Rizespor umarım 3.kez bu duruma düşmez. Bir yıl misafir olduğumuz 1.Ligde sayılı maçlarımız kaldı,  inşallah şampiyon olarak Süper lige yeniden çıkacağız.

lavorare in borsa     Aynı Trabzonspor un olacağı bir Süper lig bizi bekliyor. Geçmiş sezonlardan ders alarak dersimize iyi çalışalım, kimseye güvenmeden kendi ipimizi kendimiz çekelim ki mert ve namertler Rizespor un hangi kumaş olduğunu görsün.    

      Ç.Rizespor olarak işimize bakalım. Yıllar önce şampiyon olan Trabzonspor Karadeniz takımlarının dostluğunu daha çoook arar. Zira Karadeniz’de kendisi dost bırakmadı.

      Şike derseniz Trabzonspor başka yerde aramasın. Kendi sahasında geçen sezonki önce Kayseri sonra Bursa maçlarına baksın.

     Geçen sezon sonrası bazı taraftarların Trabzon Valisine yaptıkları itiraf bu kez Başkan Usta’nın söylemiyle tapu gibi kalıcı olmuştur.

     Bu ayıp Trabzonspor’a yeter.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.