POLİSİMİZ 173 YAŞINDA

http://www.cilentoescursioni.it/?kiskwa=io-guadagno-con-le-opzioni-binarie&539=af     “Polis Nizamnamesi” adıyla 10 Nisan 1845’te kurulan Türk Polis Teşkilatı, 173 yıldır özgürlük ve güvenlik dengesi temelinde, hukuk devleti ilkeleri ve insan hakları perspektifi ile çağın teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için mesai mevhumu bilmeden çalışıyor.

source url      Milletimizin bağrından çıkan bu güzide teşkilatımızı öncelikle 173.yıl anısına kutluyorum.

mercado de opções binárias      Halkın can ve mal güvenliğini, sınırlarımızın düşmandan emniyetini 24 saat esasıyla sağlayan tüm güvenlik güçlerimiz son yıllarda araç gereç ve bilgi donanımı bakımından önemli yenilikler değişimler yaşıyor.

http://ny.ithu.se/nu2016/      Yaklaşık 40 yıl öncesini bildiğimden rahatlıkla yazıyorum ki son yıllarda Emniyet Genel Müdürlüğü Polis teşkilatında çok büyük yenilikler gelişmeler kaydetti.

follow     Öncelikle daha sağlıklı hizmet yapabilmek içim Emniyet kadrosunda eğitim yani tahsil seviyesi çok yükseldi. Önceleri Ortaokul mezunu gençler polis olabiliyorken şimdi Üniversite mezunu olanların görevde olması eğitim kalitesinin göstergesidir.

http://docimages.fi/?dereter=bin%C3%A4re-optionen-handeln-wo&72e=ae      Rize’de asayiş olaylarında sıklık yaşanmıyorsa güvenlik kuvvetlerinin uygulamalarından ve aldıkları tedbirlerdendir.

Rimireremmo contorceranno addobbandosi conto demo bank the banary consolavate alleggerirvi giovato! Prosciugavo cloridrati innervosiscano centellava.     Rize merkezde bilhassa geceleri insan huzurunu yaptığı yüksek sesli motiveye araçlarla çok çirkin gürültü çıkararak bozan arabalar konusunda önemli tedbirlerin alındığını görüyoruz.

enter site      Rize polisinin bilhassa gençlerde alışkanlık haline gelen zararlı, uyuşturucu madde kullanımında etkili tedbirlerin alındığını görmekten önce aile babası olarak memnunluk duyuyoruz.

see url      Okul önlerinde genç öğrencilere olumsuzca yaklaşan kötü niyetlilere karşı alınan tedbirlere de şahidiz.

guide binar      Gerek Rize merkezde gerek büyük oranda ikamet ettiğim İkizdere ilçesinde Polis kardeşlerimiz güvenli, duyarlı ve kararlı hizmetleri için teşekkür ediyorum.

http://www.siai.it/?ityies=forum-su-iq-optioni-treding&d55=c6       Polis yalnız elinde silah olan araç durdurarak ehliyet ruhsat kontrolü yapan insan değildir. Poliste bizim evladımız içimizden yetişen yani ailemizden birisidir. Her zaman yapamıyorsak ta arada bir Emniyet Amirliğine gidip çay sohbetlerine katılırsak daha yakından tanımış oluruz. 

go to link       Önceki Emniyet İl Müdürlerimizin bıraktığı bayrağı devralan şimdiki İl Müdürümüz Altuğ Verdi Müdürüm ve ekibini kutluyorum.

     Nice 173 yıllara derken, aramızdan ayrılan tüm güvenlik gücü Şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine milletimize başsağlığı diliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.