RİZELİ MUHTARLAR İSPANYA’DA

http://90daygreatbody.com/?kuid=opzioni-binarie-vietate-in-francia&415=57 Cumhurbaşkanlığı tarafından bilgi görgülerini arttırma ve tarihi yerleri gezme amacıyla Muhtarlara yönelik başlatılan yurtdışı gezilere Rize kafilesi de dâhil oldu.

der binäre optionen guide Rize Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı ve İkizdere Anzer Muhtarı Remzi Güzel Başkanlığında İspanyaya uçakla hareket eden Rizeli muhtarların gezisi başladı.

Government jobs from home online RİZE’DEN 10 MUHTARIN KATILDIĞI GEZİDE KAFİLE BAŞKANLIĞINI ANZER MUHTARI REMZİ GÜZEL YAPIYOR.

Kafile konusunda bir açıklamada bulunan Muhtar Remzi Güzel’ Muhtarlarımıza hükümetimiz döneminde Muhtarlık kurumu ön plana çekilmiştir.87 lira aylık ödenek asgari ücrete yakın Muhtar maaşı ile Muhtara sosyal güvence hakkı verildi. Muhtarlık sonrası Silah Ruhsatlarından harç alınmaması yasa olarak gerçekleşti. Muhtarlarımız sırasıyla Cumhurbaşkanımızın konuğu olmaya devam ediyor. Son olarak Muhtarlarımıza İspanya gezisi ile Avrupa’yı tanıma fırsatın verildi. Yerel yönetimlerin ilk basamağını oluşturan Muhtarlarımız sırasıyla İspanya gezisine başlamıştır. Güzel bir gezi olacağını tahmin ediyoruz. İspanyada tarihi güzelliklerin yanında İslam eserlerini görme fırsatımız olacak. Umarım bu ziyaretle muhtarlarımız yerel yönetimle ilgilide kazanımlarla da döneceklerdir. Bu imkânları Muhtarlara sunan Sn. Cumhurbaşkanımıza teşekküre ediyoruz’ dedi.

follow site Rize Muhtarlar Federasyon Başkan Yardımcısı Anzer Ballıköy Muhtarımız Remzi Güzelin kafile başkanlığında 10 muhtarın İspanya gezisi dün başladı.

kostenlose single ego shooter Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

http://www.lahdentaiteilijaseura.fi/?siftifkar=bin%C3%A4ra-optioner-tj%C3%A4na-pengar&235=6e E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

follow

mujeres solteras argentina capital federal

follow link

http://www.transportbudapesta.ro/?kdls=scuola-di-trading-opzioni-binarie&1f0=c7