TÜNEL VAR YOL YOK

go to link Dünyanın en uzun 3.çift tüplü tüneli yolsuz açılacak.

follow 11 Kasım günü Sn.Başabkan Binali Yıldırım’ın kalabalık bir heyetle yapacağı teşrifleri sonucu delme işi gerçekleşen 14.700 metrelik Ovit Tünelinde nihayet ışık görülecek.

http://snictasarim.com/?biuew=autopzionibinarie-com-%C3%A8-una-buona-piattaforma-di-azioni-binarie&fea=2b Bu kez Tünel değil yapılmayan yol hakkında yazacağım.

site rencontre gratuit badoo forum 2012 yılında başlayan delme çalışmalarında sona gelinmesi çok sevindirici.

fence strategie binary optionen Tünel delinmesine ne kadar sevindiysek yolunun halen yapılmamasına da o derece üzülmüş durumdayız.Bu yazım bölge konusunda hassas olan binlerce insanın ortak sesidir. Her görüştüğümde Tünel çalışmalarını soran ve yol niye yapılmıyor diyen binlerce insanın sesinin duyulmasını istiyorum.

http://luenne.com/nikiow/762 duble2

xtb forex nasıl oynanır Bölge insanı sesini çıkarmıyorsa cahilliğinden değil edebindendir.En az siyasetçiler kadar konuya vakıftır bölge insanı.

http://brothershandcarwash.com/milioster/661 - Le Migliori Strategie vincenti per Opzioni binarie. Guida pratica per principianti sul trading binario, guadagnare con le Tünel, firmaların öz kaynaklarıyla yapılıyor diyorlar.

http://agencijapragma.com/?kiopoa=trading-binario-sicuro&bd2=64 Tüneli firma yapabiliyorsa buraya ulaşacak Duble yolu kim yapacak.Karayolları Genel Müdürlüğü(KGM) TÜNELİ biliyorda buraya ulaşacak yolu bilmiyor mu.

military dating age Sn.Başbakanım,Ovit Tünelinin yolunu lütfen hızlandırınız.Emirleriniz yeterli olacaktır.Ödenek olmayışı söylentilerine inanmak istemiyoruz.

enter site Komşu illerde yeni yollara,başka yatırımlara ,tünellere para var ise Rizenin yoluna da olmalıdır.

Cumhurbaşkanının 12 Mayıs 2012 tarihinde temel atılırken Ovit Tüneli ihalesinin süresinin 44 ay olduğunu söylemişti.

Sn.Erdoğan’ın yüklenici firma yetkilileriyle temel atma esnasında sürenin aşağı çekilmesi konusunda neler konuştuğunu dün gibi hatırlıyoruz. Sn.Cumhurbaşkanı o gün “Şu andaki süre 2016’nın Mart ayı, tabii uzun süre. Tabii proje gerçekten kolay bir proje değil. Şöyle 2015’in Kasım’ı nasıl. Biz tabii takip edeceğiz ama süreyi bir öne çekelim, ondan sonra da takip edin. Ben diyorum bunlara 24 saat çalışacağız. İnşallah dele dele bu dağı aşacağız. Çünkü Ferhat olmak kolay bir şey değil, Şirin bekliyor, bir an önce ulaşacağız. Tekrar bu düşüncelerle bakanımızı, bakanlık mensuplarını mimarından mühendisine kadar tüm kardeşlerimi, yüklenici firmanın değerli mensuplarını huzurlarınızda kutluyorum ve 2015’in Kasım ayında inşallah açılışında bulunmak üzere hayırlı olsun diyoruz.”Temel atıldığı gün Cumhurbaşkanımız aynen bunları söylemişti.

Oysa bugün Tünel bitti yolunda sıkıntı var.

Tünel yapılıp buraya ulaşacak yol olmaz ise o tünel başka amaçla kullanılır.

Kısaca şunu da belirteyim ki bölge insanı eğer Ovit tüneline çıkacak olan Duble yol Hurmalık-İkizdere-Sivrikaya güzergahı yapılmayacaksa TÜNELİ AHIR yapacağız diyor.

Sahiden de eğer Tünele gidecek olan Duble yol tamamı yaklaşık 35 km.Bu kadar mesafe yapılmayacaksa TÜNEL Ovit dağındaki keçi,koyun sürüleri için AHIR olarak kullanılabilir.

Böyle bir ahır çığ ve kar tehlikesi içinde kurtarıcı olur veselam.

One Response to TÜNEL VAR YOL YOK

  1. İsmet KÖSOĞLU Anonim dedi ki:

    OVİT TÜNELİNİN asıl amacının bu bahsettiğiniz EKONOMİK NEDENLER olmadığı ve Bunun aslında GLOBAL GÜÇLERİN Organize ettiği BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ ile ilgili bir TEZGAH olduğunu nasıl anlamıyorsunuz Akıl alır gibi değil.
    RİZE -MARDİN OTO YOLU.. RİZE İKİZDERE DUBLE YOL.. OVİT TÜNELİ:. ve ERZURUM’UN AKYAKA SINIRINDAN DA OVİT TÜNELİNE kadar bir DUBLE YOL DAHA .. hepsini birleştirin bakalım ne çıkıyor ortaya..!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.