YAYLADA KUR’AN ZİYAFETİ

http://www.tangotec.com/?sitere=opzioni-binarie-quanto-si-guadagna&c14=aa go to site Rize  İl Müftülüğü tarafından bu yıl ilki İkizdere Çağrankaya Büyükyayla Camisinde öğle namazı sonrası düzenlenen programda Hafızlar tarafından Kuran-ı Kerim okundu. Programın açılışında konuşan İl Müftü Yardımcısı Hakkı Gür ‘gecen yıl başlatılan programı il çapında daha da yaymak istiyoruz. Müftümüzün öncülüğünde yaylalarımızı Kur-an ile şenlendirelim amacıyla başlattığımız programın 2.sini bu sene Çağrankaya yaylasında bugün devam ediyoruz.

طرق حقيقية لربح المال على الإنترنت Rize Müftülüğü tarafından düzenlenen Yaylada Kur’an ziyafetinin 2.İkizdere Çağrankaya Yaylasında yapıldı.

Risultati per get link SRL a GORIZIA in impresaitalia.info, nella categoria ESPORTATORI ED IMPORTATORI auto binary it robot Kur-an bizim her şeyimizdir. Kur-an bizim kitabımızdır, Kur-an okunduğu yerlerde melekler rahmet taşır. Arza hayat ve saadet iner. Peygamberimiz buyurduki’Kur-an okunan yerde onu dinleyenler en hayırlı insanlardır. Şehitlerimizi unutamayız. Şehitlerimiz bizden dua bekliyor. Vatan yolunda şehit olanlara borcumuz var. Hediye olarak onlara Kur-an okuyoruz. Çağrankaya yaylasında bu programa katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Düşmana karşı vatan sathını savunurken canlarını veren tüm şehitlerimize rahmetler diliyorum’ dedi. Müftü Yardımcısı Hakkı Gür’ün konuşmasından sonra Hafızlar Mustafa Öğüt, Süleyman Hilmi Güner, Fethullah Özhabiboğlu ve Ömer Faruk Eyüboğlu tarafından Kur-anı Kerim okundu. Kur-an-ı Kerim sonrasında Kalkandere Müftüsü ve İkizdere Müftü Vekili Özkan Çelik tarafından tüm şehitler ve insanlık için toplu dua edildi.

Investors can lose all their capital by trading http://modernhomesleamington.co.uk/component/k2/itemlist/user/22517?format=feed.” “Bonus Terms and Conditions Apply. Oggi è possibile investire in maniera molto più RİZE MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN 2.KEZ DÜZENLENEN YAYLADA KUR’AN ZİYAFETİNDE ŞEHİTLER İÇİN DUA EDİLDİ.

http://www.tentaclefilms.com/?yutie=esperienze-vere-con-le-opzioni&697=94 go site    Rize İl Müftülüğü tarafından düzenlenen Yaylalarımızda Kur-an Ziyafeti programı İkizdere’nin Anzer, Ovit, Cimil, Güneysu Handüzü, Güneysu Kıbledağı ve Çamlıhemşin Ayder yaylasında yapılacak programlarla devam edilecek.

source url recensioni iqoption Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

afrikaans singles dating E-posta hesabınız yayımlanmayacak.