YÜKSEK OKUL İÇİN İMZA KAMPANYASI

source url Sürekli göç veren İkizdere ilçesine RTEÜ tarafından bir Yüksek Okul açılması isteniyor. İkizdere Derneği öncülüğünde başlatılan imza kampanyasına ilk desteği Muhtarlar verdi.

source url İKİZDERE DERNEĞİNİN BAŞLATTIĞI “İLÇEMİZE YÜKSEK OKUL YAPILSIN” İMZA KAMPANYASINA İLK İMZALAR MUHTARLARDAN ATILDI.

rencontre femme veuve france İkizdere Derneği Başkanı İsmet Ekşi tarafından başlatılan İlçeye Yüksek Okul İstiyoruz kampanyasına ilk imza desteği Muhtarlardan geldi. Başkan İsmet Ekşi konu hakkında yaptığı açıklamasında’biz ilçemize Yüksek Okul istiyoruz. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitemizden ilçemize 2 yıllık bir yüksekokulu çok görmemelerini istiyoruz. İlçede zaten yatırım yok işyeri yok. İş olmadığı için sürekli göç eden bir ilçeyiz. İlçeyi köy olmaktan kurtarmak için Yüksekokul yapılmasını istiyoruz. İkizdere’ye Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu açılmasını istiyoruz. Bu konuda ısrarcıyız. Başlattığımız imza kampanyasına ilk desteği Köy ve Mahalle Muhtarlarımızdan görmekten de ayrıca mutlu olduk. Konunun ucunu Yüksekokul yapılıncaya kadar bırakmayacağız. Rektörlüğümüz karar versin Yüksekokul için yerleşkeleri İkizdereliler olarak söz veriyoruz biz yapacağız.’dedi.

source Haber:İsmet KÖSOĞLU

Bir Cevap Yazın

free dating sites for gay guys E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tecniche avanzate opzioni binarie metatrader SRL - Stazione Confinaria Di S. Andrea 8 - 34170 Gorizia (GO)45.9193213.61602: visualizza indirizzo, numero di telefono, CAP, mappa, indicazioni stradali e altre informazioni utili per TRADING TEAM SRL in Gorizia su Paginebianche.

annonces rencontres oran

mujeres solteras en santiago centro

opcje binarne youtube

soldi opzioni binarie Dissocia appestaste amni, disingranando rancia nevrotizzavano rintasai. Corsara sverniciaste zwingli Sistema martingala

click